Дунаївці!!! https://youtu.be/QkJ7853_Wvs

четвер, 13 жовтня 2005 р.

газета Крок "Нові технології. Сенсаційні винаходи Олександра Єкімовських" (13 жовтня 2005 р.)

Перше публічне оголошення пропозицій талановитого винахідника –  справжня сенсація у житті суспільства! Це те, на що чекають і бізнесмени, і виробники.

Адже ноу-хау дає можливість економити і швидко рухатись уперед, розвиваючи і бізнес, і власне виробництво.

Вже за місяць до інвестиційної виставки, яка відбулась 5-7 жовтня у Палаці Мистецтв,  Олександр Єкімовських, генеральний директор Міжнародного центру впровадження нових технологій „Теплоцентр – Академія”,  через власний сайт запрошував до співпраці всіх зацікавлених. На запрошення трьома мовами (українською, російською, англійською) відгукнулось близько 10 тисяч потенційних  партнерів і майбутніх користувачів.

Безпосереднє спілкування на виставці підтвердило зацікавлення суспільства  винаходами О. Єкімовських.

Чому формоутворення за технологією Єкімовських –  є цікаво?

Тому що з допомогою технології високоточного тримірного об’ємно-графічного формоутворення Єкімовських можна виготовити кліше для поліграфії, офісні печатки, художні печатки для себе особисто, а головне –  використати винахід у монетних дворах, на ювелірних фабриках і в майстернях, швидко та дешево виготовляючи форми, моделі-оригінали майбутніх монет, медалей, орденів, знаків та ювелірних прикрас.

Винахід можна використовувати на заводах, фабриках і в конструкторських бюро для виробництва прецизійної техніки.

Наприклад, на папір ручкою чи принтером наноситься будь-яке зображення, а потім – спеціальний полімер, який власне полімеризується залежно від висоти об’єму зображення від 1 до 15 хвилин. Таким способом можливо отримати висоту об'ємно-графічного зображення від 0,25 мікрона до 700 мікрон, тобто 0,7 мм.

Адже засіб Єкімовських – новий інструмент в проектуванні та виготовленні нових виробів від ідей до впровадження за мінімальних вкладень грошей, швидкість і точність виконання від 10 до 100 разів вища від комп’ютерної, а собівартість розробок оригінал-макетів у 10-100 разів нижча від існуючих світових технологій.

Новий засіб формування мініатюрних зображень виключає: фотографічні процеси; ручне гравірування – найдорожчу і трудомістку роботу; комп’ютерне гравірування, яке передбачає складання складних програм при точності не вище 0,01 мм; ручне формоутворення шляхом ліплення з воску, пластиліну та інших матеріалів.

Замість зазначеного  з намальованого плоского оригіналу отримується форма-матриця з художньо-графічним об’ємним зображенням, що і є найпростішим та найдешевшим способом формоутворення у світі. Серед потенційних партнерів на виробництво оргтехніки для формоутворення за технологією Єкімовських  – такі потужні компанії світу, як Epson, HP, Canon, Konika –Minolta, Xerox, Sharp, Lexmark, Toshiba, Olimpus, Samsung, Dell і Oki… Хто купить технологію Єкімовських, той і буде єдиним у світі виробником нової оргтехніки. Останній термін розглядання купівлі ноу-хау по формоутворенню - 1 грудня 2005 року. Стартова ціна продажу технології формоутворення становить 3 млн. євро.

Хто почне виробляти каталізатори?

В минулих числах ми вже писали про ще один винахід О. Єкімовських –  каталізатори згорання газу для побутових плиток (cт. «Домашнє сонце» Олександра Єкімовських, №3).

До підсумків конкурсу з впровадження цього ноу-хау Єкімовських, оголошеного на сайті та на виставці, ще є час (також 1 грудня 2005 року).

Таким чином буде визначений найцікавіший і найпотужніший партнер по впровадженню каталізаторів згорання газу в Україні і за кордоном. О. Єкімовських зробив пропозиції  послу Росії в Україні п.Чорномирдіну і меру Москви п.Лужкову. Співпрацювати у впровадженні каталізаторів згоряння газу для побутових газових плит в Україні виявив бажання Нафтогаз України.  Про спільне виробництво в Україні каталізаторів йдуть результативні переговори з виробниками Чехії, Словакії, Румунії, Німеччини та Росії.

Однак, Олександр Єкімовських шукає  одного глобального партнера для виробництва і розповсюдження каталізаторів в Україні і за кордоном.Веб-сайт Олександра Єкімовських:

www.yekimovskikh.com

e-mail: know-how@yekimovskikh.com

Немає коментарів:

Дописати коментар